Červen 2008

Nový SERIÁL - Pravidelně na blogu

25. června 2008 v 23:19 | PresenstShowSims2 |  Seriály

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Seriál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"RUŠNÝ BLOK"

Snažila jsem se vymyslet něco čím bych tento blog udržela tak trošku aktuální, ale pořád mě nic nenapadalo. No, vyrobených seriálů za pomocí The Sims 2 je jistě mnoho, ale pokud se Vám tento bude líbit, tak to ráda rozjedu, aby se návštěvnost tohoto blogu nepropadla do hlubin "Temné Laguny":-). Připravila jsem pro Vás úvod k seriálu, který nemá prozatím napsaný scénář, ale bude určitě ze života dnešních mezilidkých milostných ba i jiných typů vztahů. Tak přeji hezké zážitky.
Vaše PresentsShowSims2

"RUŠNÝ BLOK"


Pojí Nás Temná laguna 2 - Úvod!!!

19. června 2008 v 11:41 | PresenstShowSims2 |  Filmy

Úvod k filmu Pojí Nás Temná laguna

Doufám, že se Vám to bude líbit. Omlouvám se za efektové chyby, ale potřebuji nový movie marker. Premiéru filmu Vám momentálně nejsem schopna oznámit, ale až přijde čas, tak Vy budete první kdo se to doví!!!!!
Tak hezkou podívanou!:-)

Vaše PresentsShowSims2

Oznámení Tvorby filmu : Pojí nás Temná Laguna 2 !!!

15. června 2008 v 20:12 | PresenstShowSims2 |  Filmy
Jestli se Vám líbil film pojí Nás Temná Laguna, tak mám pro Vás NOVINKU! Malé pláný týkající se natáčení druhého dílu filmu : Pojí nás Temná laguna .......jsem měla už při dokončování jedničky, ale teď je tento plán 100% AKTUÁLNÍ!!!!Jaký bude život hlavních hrdinů....Je Nataniel doopravdy mrtev a jakým způsobem ovlivní osud Temné laguny nové postavy a horská krajina? Nechte se překvapit?
TITUL :

POJÍ NAS TEMNÁ LAGUNA

STAČÍ JEN OBJEDNAT!!!


Nový Design

9. června 2008 v 12:07 | PresenstShowSims2
Vaše PresentsShowSims2

SOUTĚŽ!!!

3. června 2008 v 19:52 | PresenstShowSims2 |  Soutěže
Co takhle si trochu zasoutěžit? Nebaví Vás soutěže za které dostáváte neustále ty samé ceny?Asi možná víte o čem mluvím!No tak právě tahle soutěž Vás obohatí o hmotnou cenu!
Pravidla a podstata soutěže:
Pokud jste viděli film "Pojí nás Temná Laguna", tak by to pro Vás Neměl bát problém. Pokuste se vytvořit kopii hlavní postavy Alexandry ze zmiňovaného filmu a zašlete ji na adresu :
www.presentsshowsims2@seznam.cz
K souboru postavy Alexandry připojte její fotografii(fotografie musí postavu zabírat od pasu nahoru) , která bude použita k uveřejnění na těchto stránkách. Pokud se mi bude postava zdát jako kvalitní klon...Postoupíte do FINÁLE, kde se utkají dva nejlepší. O tom kdo vyhraje rozhodnou ale TI, co navštěvují tyto stránky. Postava musí být opravdu skoro jako jeji klon. Na šaty nehleďte, ale bude to jistě Vaše plus. Když se Vám podaří mít postavu se stejným účesem(ten střapatý culík), tak Máte skoro vyhráno!!!Nezapomeňte připsat svoji adresu kvůli výhře, jméno, přezdívku a adresu vašeho blogu.
Cena :
Vítěz je jen jeden a ten si bude moci zařadit mezi své dvd/cd tituly film Pojí Nás Temná Laguna!

POZOR ČTĚTE!!!

Tato soutěž bude platná po 5 přihlášených soutěžících!PŘIHLAŠUJTE SE V KOMENTÁŘÍCH!Pokud počet přihlášených tuto hranici nepřekročí bude soutěž zrušena nebo bude vítěz vybrán individuálně blogem PresentsShowSims2!!!

INSPIRACE PRO VÁS!

x x x x
x x